O nás

Jak se zrodil koncept Los Capolitos?
Proč mexická kuchyně? Kdo za tím stojí?

Jak jsme se sakra octli v Mexiku?

Jak už to tak bývá, většina dobrých nápadů nevzniká doma na gauči, ale daleko na cestách mimo komfortní zónu. Podobně začal i příběh restaurací Los Capolitos.

Dva bratři cestovali několikrát spolu i nezávisle na sobě po USA a zamilovali si mexickou kuchyni. Velmi se totiž odlišovala od většiny místních fastfoodů, byl v ní kladen důraz na spoustu zeleniny a čerstvé ingredience. Nemohli jsme se jí jednoduše přejíst.

Postupem času nám život přihrál zkušenost v podobě práce v podobné restauraci s mexickými kuchaři a zároveň švagra, který měl s touto kuchyní dlouholeté zkušenosti.

Následovala cesta do Mexika a vznik opravdové závislosti na mexickém jídle.

Bylo na čase s tím něco udělat.

Všimli jsme si, že nejsme sami, kdo si čím dál častěji uvědomuje, že je třeba přemýšlet nad tím co jíme a proto jsme se shodli, že právě mexická kuchyně je ideální na uspokojení těchto potřeb.

Nečekáme, že k nám budou chodit lidé, kteří preferují smažené věci či jiné kalorické bomby. Cílíme na lidi, kteří vědí co je pro ně dobré a dávají si na stravě záležet. Nikoho nepotřebujeme přemlouvat, tělo vás časem přemluví samo.

Přijďte vyzkoušet a my vás rádi přesvědčíme, že rychlé jídlo může být i výživné a zdravé.

KDE NÁS NAJDETE?

 

FRÝDEK-MÍSTEK

OC Frýda | Na Příkopě 3727, 738 01 Frýdek – Místek

Otevřeno: Pondělí-Neděle 10-20hod

OSTRAVA

Janáčkova 1797/4, 702 00 Ostrava

Otevřeno: Pondělí-Čtvrtek 11-21hod | Pátek 11-22hod | Sobota-Neděle 11-21hod

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU.

ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ONLINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.